Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Наші досягнення
Команда "NAVI"
І місце в районному чемпіонаті інтелектуальної гри "Брейн-ринг"
Альошин Вадим, учень 10 класу
І місце на районній науково-практичній конференції
Харкоміца Ернст, учень 8 класу
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії та І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії
Козловський Віталій, учень 11 класу
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики
Боричевська Уляна, учениця 8 класу
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії
Голубова Дар'я, учениця 5 класу
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики
Єременко Данило, учень 4 класу
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики
Штурмак Артур, учень 6 класу
І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики
Копань Анна, учениця 6 класу
ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови
Команда "Арго"
І місце в районному етапі інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
Штурмак Артур, учень 5 класу,
І місце у обласному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Єременко Данило, учень 3 класу, ІІІ місце в районному етапі конкурсу ім.П.Яцика
Кононенко Віра, учениця 4 класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови
Штурмак Артур, учень 5 класу, І місце в районній олімпіаді з математики, І місце в районній олімпіаді з української мови
Пасічник Богдан, учень 6 класу,
ІІІ місце в районному етапі конкурсу ім. П.Яцика
Міщерякова Влада, учениця 6 класу,
І місце в районому етапі конкурсу ім. П.Яцика, І місце в районному етапі конкурсу ім.Т.Шевченка
Харкоміца Ернст,
ІІІ місце в районній олімпіаді з математики, І місце в науково-практичній конференції
Родзінська Юлія, учениця 9 класу,
І місце в районному етапі конкурсу ім.П.Яцика
Дядечко Артем, учень 10 класу,
ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та ІІІ місце у районній олімпіаді з біології
Шелест Анна, учениця 11 класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови
Команда "НАВІ" зайняла ІІ місце у районному турнірі з хімії
Команда "Наві" зайняла І місце у районному турнірі з математики
Гандбольна команда дівчат - І місце в обласній спартакіаді школярів
Команда "НАВІ" - І місце у районній синхронній інтелектуальній грі "Інтелектуальна мішень"
Команда "NAVI" - І місце у районному чемпіонаті інтелектуальної гри "Брейн-ринг"
Дядечко Артем, учень 9 класу
ІІ місце в районній олімпіаді з української мови
Козловський Віталій, учень 9 класу
ІІ місце в районній олімпіаді з фізики
Родзінська Юлія, учениця 8 класу
ІІ місце на науково-практичній конференції учнівської творчості
Кiлькiсть переглядiв: 812
Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.