• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

/Files/images/82176530.jpg

/Files/images/03.jpg

/Files/images/2017-18-n.r..png

Команда "NAVI"

І місце в районному чемпіонаті інтелектуальної гри "Брейн-ринг"

/Files/images/IMG_20180131_104651[1].jpg

Альошин Вадим, учень 10 класу

І місце на районній науково-практичній конференції

/Files/images/IMG-3c718564b2cf5877136b45a98b3b615b-V.jpg

Харкоміца Ернст, учень 8 класу

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії та І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Козловський Віталій, учень 11 класу

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики


Боричевська Уляна, учениця 8 класу

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії

Голубова Дар'я, учениця 5 класу

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Єременко Данило, учень 4 класу

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Штурмак Артур, учень 6 класу

І місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Копань Анна, учениця 6 класу

ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови

Команда "Арго"


І місце в районному етапі інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

/Files/images/IMG_20171020_103806[1].jpg

/Files/images/16-17.jpg

Штурмак Артур, учень 5 класу,

І місце у обласному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

/Files/images/03,021.jpg

Єременко Данило, учень 3 класу, ІІІ місце в районному етапі конкурсу ім.П.Яцика

/Files/images/DSC_6967.JPG

Кононенко Віра, учениця 4 класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови

/Files/images/DSC_6975.JPG

Штурмак Артур, учень 5 класу, І місце в районній олімпіаді з математики, І місце в районній олімпіаді з української мови

/Files/images/DSC_6971.JPG

Пасічник Богдан, учень 6 класу,

ІІІ місце в районному етапі конкурсу ім. П.Яцика

Міщерякова Влада, учениця 6 класу,

І місце в районому етапі конкурсу ім. П.Яцика, І місце в районному етапі конкурсу ім.Т.Шевченка

/Files/images/DSC_6977.JPG

Харкоміца Ернст,

ІІІ місце в районній олімпіаді з математики, І місце в науково-практичній конференції

/Files/images/DSC_6970.JPG

Родзінська Юлія, учениця 9 класу,

І місце в районному етапі конкурсу ім.П.Яцика

/Files/images/DSC_6978.JPG

Дядечко Артем, учень 10 класу,

ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та ІІІ місце у районній олімпіаді з біології

/Files/images/DSC_6969.JPG

Шелест Анна, учениця 11 класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

/Files/images/DSC_6979.JPG

Команда "НАВІ" зайняла ІІ місце у районному турнірі з хімії

/Files/images/20160923123132[1].jpg /Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png

Команда "Наві" зайняла І місце у районному турнірі з математики/Files/images/0TpE4MAZvcU.jpg

/Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png

Гандбольна команда дівчат - І місце в обласній спартакіаді школярів

/Files/images/1222.jpg

/Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png


Команда "НАВІ" - І місце у районній синхронній інтелектуальній грі "Інтелектуальна мішень"

/Files/images/0011.jpg

/Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png

Команда "NAVI" - І місце у районному чемпіонаті інтелектуальної гри "Брейн-ринг"

/Files/images/DSCF2907.JPG

/Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png

Дядечко Артем, учень 9 класу

ІІ місце в районній олімпіаді з української мови

/Files/images/DSCF3509.JPG

/Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png

Козловський Віталій, учень 9 класу

ІІ місце в районній олімпіаді з фізики

/Files/images/DSCF3503.JPG

/Files/images/0_d419c_99ed30b3_orig.png

Родзінська Юлія, учениця 8 класу

ІІ місце на науково-практичній конференції учнівської творчості

/Files/images/DSCF3513.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.