Історія закладу освіти

Луганська середня школа була заснована в 1957році на території с.Луганка Петрівського району Кіровоградської області. Першим директором школи була Левченко Ольга Миронівна./Files/images/P4120530.JPG

25 серпня 1957 року відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю новозбудованої школи. Червону стрічку перерізали директор радгоспу Міщанін І.Г. та щойно призначений директор школи Левченко О.М. Першого вересня педагогічний колектив тепло і гостино зустрічав учнів з Луганки та з багатьох навколишніх сіл: Краснопілля, Петропілля, Іскрівки, Димбинки, Недайводи, Терноватки. А вже в 1959 році атестати про середню освіту отримали перші випускники.
25 років пропрацювала директором школи Левченко Ольга Миронівна, віддавши улюбленій справі всі сили і знання. Її можна поправу назвати берегинею великої шкільної сім’ї, адже жила вона за законами доброго, вічного, прекрасного. Педагогічний досвід Ольги Миронівни вивчали директори шкіл району. Вона згуртувала міцний та професійний педаго-гічний колектив до складу якого ввійшли вчителі: Корчаківські Клавдія Василівна та Йосип Карлович, Задорожній Григорій Сергійович, Копань Євдо-кія Іванівна, Романенко Євдокія Данилівна, Журавель Нінель Михайлівна, Тимчур Ліна Аврамівна, Кривенко Анатолій Іванович, Гаркуша Раїса Іванів-на, Глинська Тамара Григорівна, Залевський Іван Панасович та інші. Трохи пізніше до педагогічного колективу влилися молоді вчителі: Бобух К.М., Ісак В.І., Козловська В.І., Лівак Н.І., Лотиш О.М.
Історія нашої школи поділяється на два етапи. Цей поділ у 1982році визначило призначення її директором молодого, енергійного вчителя фізики Родзінського В.В.
/Files/images/PC070263.JPG
Віктор Васильович впевнено взявся за нелегку, але почесну справу. Старші наставники оточили турботою молодого керівника.
На протязі 80-х років шкільну сім'ю поповнюють нові вчителі. Більшість з них працюють у школі досі. Це подружжя Лисиціних, Єлісєєвих, Копань Надія Петрівна, Копань Галина Василівна, Борусан Валентина Володимирівна, Люта Олена Григорівна, Копань Віктор Анатолійович, Соботюк Олексій Іванович,Кононенко Володимир Миколайович, Філіпова Світлана Миколаївна.
Новим потужним механізмом запрацювала школа. На базі школи почав працювати УВК і школярі мали змогу отримати сільськогоспдарські професії.
Справжнім подарунком для педагогів і учнів була нова школа, яка запрацювала 1 вересня 1994 року. В коридорах школи зазвучала музика, вірші, шкільні новини./Files/images/1.jpg
Педагогічну сім'ю поповнюють вчителі нової генерації: Міщаніна Ю.Г., Лівак В.В., Козловська О.А., Бойко І.С. Нового розвитку набули демократичні засади шкільного самоврядування. Школа 90-х прийняла виклик сучасності і організувала роботу, спрямовану на всебічний розвиток школярів. По сьогодні звучать славні справи луганських гандболістів. Гордістю школи є переможці районних та обласних олімпіад з різних дисциплін.
Не можна не сказати про біль, що щемить у серцях колег від передчасної втрати директора школи Родзінського В.В. Та ім'я такого вчителя ніколи не вмирає, воно пломенить у серцях учнів та колег.

/Files/images/2013-09-16 10.43.33.jpg

11 січня 2013 року новим директором школи призначено молодого вчителя початкових класів Козловську Олену Анатоліївну. Педагогічний колектив підтримав свою колегу. Ми віримо, що школа й надалі пишатиметься своїми успіхами та досягненнями і завжди буде йти в ногу з часом і його вимогами.

2013-2014 навчальний рік поповним педагогічний колектив новими колегами - молодими учителями Гнучих А.С. (учитель початкових класів) та Васильченко Т.В.( учитель фізики та інформатики).

У вересні 2013 року школа радо зустрічала голову Обласної державної адміністрації А.Ніколаєнка.

У грудні 2013 року в школі було відкрито новий тир і учні отримали можливість відвідувати новий гурток "Влучний стрілець".

Завдяки батьківському комітету, у вересні 2014 року школа підключена до швидкісної мережі Інтернет.

2015-2016 н.р. педагогічний колектив поповнився новим колегою - учителем трудового навчання Філіповим О.О.(звільнився у 2018 році)

У 2016 році за сприяння голови Петрівської райдержадміністрації Завалія С.В. у школі повністю замінено вікна. Цього ж року закінчили свою педагогічну діяльність у Луганській ЗШ такі вчителі: Лисицін К.А. (вихід на пенсію за вислугою років), Саєнко С.О. (за власним бажанням) та Васильченко Т.В. (переїзд у м.Жовті Води).

1 вересня 2016 року розпочав свою трудову діяльність у нашій школі вчитель біології та географії Копань Юрій Григорович.

1 вересня 2016 року заступником директора з ВР призначено Залевську Н.О., заступником директора з ВР - Філіпову С.М.

У 2017 році всі класні кімнати оновилися новими дошками (спонсор - Луганська сільська рада).

16 серпня 2017 року розпочала свою педагогічну діяльність учитель початкових класів Петрено Юлія Володимирівна.

1 вересня 2017 року заступником директора з ВР призначено Гнучих А.С.

1 вересня 2018 року заступником директора з ВР призначено Саєнко С.О.

У 2018 році для школи спільними зусиллями Луганської сільської ради та Петрівської РДА придбано новий шкільний автобус та встановлено майданчик з вуличними тренажерами

Кiлькiсть переглядiв: 102

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.